Pociąg do stacji forma

“Pociąg do Stacji Forma” ma już 5 lat, a za sobą 67 stacji

Autorski projekt Elżbiety Zarębskiej “Pociąg do Stacji Forma” już od 5 lat zabiera nie tylko mieszkańców naszego miasta, ale osoby z całej Polski w kolejne swoje stacje, aby promować aktywne spędzanie wolnego czasu oraz uczyć racjonalnego i zdrowego odżywiania.

Pociąg do Stacji Forma to  – akcje charytatywne (wielki charytatywny maraton fitness, WOŚP, “Trenuje aby pomagać”, Wielkie noworoczne spalanie kalorii, Trening Boot Camp na rzecz dzieci), maratony fitness, imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, treningi Boot Camp, “Kolejne starcie w strefie Mega Mocy”, szkolenia, warsztaty dietetyczne. Wszystkie stacje cieszą się dużym zainteresowaniem wielu osób z różnych środowisk, grup społecznych i wiekowych, które po 5 latach mocno identyfikują się z “Pociągiem do stacji Forma”. 

Elżbieta Zarębska: 

“Wszystkim tym, którzy do tej pory wsiedli do mojego pociągu bardzo dziękuje i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych moich pomysłach, projektach oraz akcjach charytatywnych. Dziękuje również burmistrzowi naszego miasta za poparcie i patronat mojego projektu.”

Nasze wyjazdy treningowe oraz treningi 


Aktywny Kulig w Górach

Trening Nordic Walking

Trening na stadionie Wrocław, ZOO, Ostrów Tumski.

 

Kolejna nasza wspólna przygoda oraz nowe wyzwanie w ramach projektu ,,Pociąg do stacji Forma ” już za nami
Tym razem trening na stadionie Wrocław, ZOO, Ostrów Tumski.
Za wspaniałą wyprawę i nowe atrakcje, Bardzo Wam dziękuję.

Treningowy Wyjazd Sky Tower-Wrocław.


Kolejny wspaniały wyjazd za nami.
Były emocje,nowe wyzwania i nasza wspólna przygoda.
Bardzo wszystkim dziękuję.

Pojedynek o tytuł SUPER DZIECIAKA 

Najmocniej wyczekiwana przez Najmłodszych stacja mojego projektu ,,Pociąg do Stacji Forma”.
Miała miejsce 23 Czerwca na Placu Jana Pawła II
Dzieciaki walczyły w pięciu konkurencjach o tytuł ,,Super Dzieciaka” pierwsze miejsce i puchar Klubu Sportowego Strong Life zdobyła:
Zuzanna Szylder
Drugie miejsce: Maja Kuś
Trzecie miejsce: Nikola Twardawa.

 Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy🏆🏆🏆

Kolejna impreza w ramach projektu       ,,Pociąg do Stacji Forma”, jak co roku na  Placu Jana Pawła II  spotkali się Najsilniejsi, aby stoczyć pojedynek w strefie Mega Mocy.  

Boot Camp Kids “Pociąg do stacji Forma” w Parku Miejskim Lasek

Trening Boot Camp Kids był kolejną stacją jej projektu ,,Pociągu do Stacji Forma”. 

Trening w terenie to doskonała forma spędzania aktywnie czasu ze swymi dziećmi. Dzieci pokonywały przeszkody, biegały, trenowały oraz doskonale się bawiły. Współpracowały z sobą oraz rywalizowały. Rozwijały swoją kreatywność i twórcze myślenie. Kolejne treningi Boot Camp Kids już wkrótce.

 

Treningowy Wyjazd – Przełom Dunajca – Zamek Czorsztyn

Piękna rowerowa trasa widokowa, niezapomniane wrażenia oraz trening w pięknych plenerach. Tym razem: jechaliśmy na rowerach, był marsz oraz trening oraz rejs statkiem.

Treningowy zjazd do PG Silesia-
Czechowice-Dziedzice.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem trudu pracy w tak ciężkich i uciążliwych warunkach, przy których nasz trening może się wydawać zaledwie rozgrzewką.

 

Pociąg do Stacji Forma: Boot Camp – Żwirownia Kaniów

Wyjazdowy trening Wieliczka – Kraków

Tym razem pociąg zatrzymał się w Kopalni Soli Wieliczka, aby promować aktywne spędzanie czasu poprzez trening oraz piesze pokonanie 20 km. Zwiedziliśmy Kraków, były ćwiczenia rozciągające nad Wisłą oraz intensywny marsz na Kazimierzu.
Pozostały niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja pokonanej całodziennej tra

12 maja autorski projekt Elżbiety Zarębskiej “Pociąg do Stacji Forma” zatrzymał się w Zakopanem, aby w Dolinie Rybiego Potoku nad Morskim Okiem spotkać się na treningu jakiego jeszcze nie było.