Pociąg do stacji forma

„Pociąg do Stacji Forma” ma już 5 lat, a za sobą 67 stacji

Autorski projekt Elżbiety Zarębskiej „Pociąg do Stacji Forma” już od 5 lat zabiera nie tylko mieszkańców naszego miasta, ale osoby z całej Polski w kolejne swoje stacje, aby promować aktywne spędzanie wolnego czasu oraz uczyć racjonalnego i zdrowego odżywiania.

Pociąg do Stacji Forma to  – akcje charytatywne (wielki charytatywny maraton fitness, WOŚP, „Trenuje aby pomagać”, Wielkie noworoczne spalanie kalorii, Trening Boot Camp na rzecz dzieci), maratony fitness, imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, treningi Boot Camp, „Kolejne starcie w strefie Mega Mocy”, szkolenia, warsztaty dietetyczne. Wszystkie stacje cieszą się dużym zainteresowaniem wielu osób z różnych środowisk, grup społecznych i wiekowych, które po 5 latach mocno identyfikują się z „Pociągiem do stacji Forma”. 

Elżbieta Zarębska: 

„Wszystkim tym, którzy do tej pory wsiedli do mojego pociągu bardzo dziękuje i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych moich pomysłach, projektach oraz akcjach charytatywnych. Dziękuje również burmistrzowi naszego miasta za poparcie i patronat mojego projektu.”

Nasze wyjazdy treningowe oraz treningi 

Treningowy zjazd do PG Silesia-
Czechowice-Dziedzice.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem trudu pracy w tak ciężkich i uciążliwych warunkach, przy których nasz trening może się wydawać zaledwie rozgrzewką.

 

Pociąg do Stacji Forma: Boot Camp – Żwirownia Kaniów

Wyjazdowy trening Wieliczka – Kraków

Tym razem pociąg zatrzymał się w Kopalni Soli Wieliczka, aby promować aktywne spędzanie czasu poprzez trening oraz piesze pokonanie 20 km. Zwiedziliśmy Kraków, były ćwiczenia rozciągające nad Wisłą oraz intensywny marsz na Kazimierzu.
Pozostały niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja pokonanej całodziennej tra

12 maja autorski projekt Elżbiety Zarębskiej „Pociąg do Stacji Forma” zatrzymał się w Zakopanem, aby w Dolinie Rybiego Potoku nad Morskim Okiem spotkać się na treningu jakiego jeszcze nie było.